تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

....

  با دست خودشان تاریخ را ورق زدند">JAAY9178

  سرپرست تیم ملی والیبال ایران پس از موفقیت و کسب سهمیه المپیک با ظاهری جدید گفت: خوشحالم که بازیکنان ایران از هیچ کس نترسیدند و شجاعانه مبارزه کردند و با دست خودشان تاریخ را ورق زدند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیرخوشخبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران پس از کسب سهمیه المپیک و ماجرای تراشیدن ریش صورتش توسط بازیکنان اظهار کرد: این عهدی بود که با خودم و بازیکنان بسته بودم که تا این تیم المپیک نرود، چهره جدیدم را کسی نبیند و خوشبختانه این اتفاق افتاد. امیدوارم این شرایط برای ورزش ما و والیبال ما بماند. بازیکنان ما در دل تاریخ هستند و با دستان خودشان تاریخ را ورق زدند و کاری کردند که این لحظه ها در یاد و خاطره مردم عزیز ما بماند.

  وی افزود: واقعا بازیکنان کار بسیار بزرگی کردند و زحمات بسیار زیادی برای این موفقیت کشیده شد. بازیکنان تمرینات پرفشار و خستگی های مفرط و دوری از خانواده و مسائل مختلفی را داشتند که قابل وضف نیست. فقط رفتن به المپیک می توانست آن ها را به هدف برساند و خستگی آن ها را از بین ببرد، خدای نکرده اگر این اتفاق نمی افتاد آن ها می شکستند.

  سرپرست تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: آن ها از هیچ کس نترسیدند و با شجاعت بازی کردند، این نقطعه عطف والیبال ما بود. من چقدر خوشبخت هستم که به عنوان سرپرست اینجا بودم. صعود به المپیک با اقتدار و با پیروزی بر تیم های بزرگ دنیا و در این نقطه از جهان شیرین ترین لحظه زندگی شخصی و ورزشی ام است.

  خوشخبر با اشاره به پشت سر گذاشتن مشکلات تیم ملی والیبال گفت: سال قبل ایام بسیار سختی بود، ایامی بود که متاسفانه تیم نتیجه نگرفت. به ایران برگشتیم به شدت مورد انتقاد قرار گرفتیم، برخی از انتقادها درست بود و سرلوحه کار ما شد، برخی هم ناجوانمردانه و بی انصافی بود و بازیکنان به هر ترتیب ممکن آن را تحمل کردند. از وقتی که والیبال پیشرفت هایش را شروع کرد هر چه موفقیت بدست آوردند، مسئولیت ما و بازیکنان سنگین تر شد، این اوج موفقیت بود اما نباید به همین قانع شویم. باید بازیکنان همت مضاعفی انجام دهند و در المپیک به حریفان نشان دهند که شانسی به اینجا نرسیدیم.

  وی در پایان گفت: ما در این رقابت ها اما و اگر نداشتیم و هر چه در توان داشتیم، گذاشتیم و موفق شدیم. آن چه بغض بازیکنان را ترکاند، این بود که تصور می کردند در این لحظه مردم چقدر خوشحال هستند. من از اینجا دست تک تک آن هایی که در شرایط سخت کمک کردند و باعث شدند کمر راست کنیم و از زمین بلند شویم را از طرف بازیکنان می بوسم. امیدوارم حمایت خود را هیچ گاه دریغ نکنند. فقط حمایت و تشویق می تواند ما را به جاهای بزرگتر برساند که شاید هنوز در تصور خیلی ها نیست.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : بازیکنان ,المپیک ,والیبال ,سرپرست ,موفقیت ,لحظه ,خودشان تاریخ ,سهمیه المپیک ,والیبال ایران ,
  ....

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 29 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر